“Tiecies atrast par ko būt pateicīgam,
un tikai labo meklē tajā, kas Tu esi”
– Betanija Hamiltone

Paldies par…

Vairāk atsauksmes šeit…

Evita Danenberga

Paldies par kursu.
Vērtīgākais ieguvums – tehnikas un atklāsmes, kas tika gan pildītas kursa laikā, gan tehnikas, kuras pielietot ikdienā.
Palīdzēja saklausīt jaunus aspektus, padomāt par emocionālo ēšanu, par tās iemesliem, kāpēc to daram. Patika uzdevumi, kas attīstīja apzinātību un liek mācīties būt šeit un tagad.
Paldies!

Agate Pīlāga

Sadarbības laikā apguvu vērtīgas metodes kā ieturēt veselīgu uzturu ilgtermiņā, kā arī pilnībā pamainījās domas par veselīgu uzturu kopumā. Sekojot Gitas padomiem arī izdevās uzlabot pašsajūtu un veselību. Gita ir ļoti atsaucīga, zinoša,laipna un profesionāla! Ja meklē labu uztura speciālistu, iesaku vērsties pie Gitas!

Oskars

Gita palīdzēja izstrādāt ēdienkarti atbilstoši manam veselības stāvoklim,kā arī sniedza izsmeļošas atbildes uz maniem jautājumiem. Mācoties Gitas sagatavoto kursu, guvu lielāku motivāciju sekot tam ko ēdu un kā tas var ietekmēt manu veselību ilgtermiņā. Speciāliste, kas seko līdzi jaunākajiem pētījumiem! Noteikti iesaku!

Kristīne Narkuse

Gita, paldies!
Šīs nodarbības bija ļoti piepildītas ar informāciju. Kā un ko labāk lietot uzturā. Kur meklēt, kāres pēc saldumiem iemeslu, ko tie nodara mūsu organismam.
Sapratu, ka ļoti jāanalizē sevi.
Nodarbību vadītāja, manuprāt, ļoti zinoša, profesionāla savā specialitātē.

Gundega

Gita Ignace ir amazing cilvēks! Ir jūtams, ka tā ir viņas tēma, un pats galvenais, ka viņa prot to pastāstīt, un ne visiem tas vispār izdodas!
Paldies par lekciju!

Antra

Paldies Jums par novadīto kursu. Man patika un ir noderīgi. Centīšos savā ikdienā ieviest vairākus ieradumus, pētīt un iepazīt sevi vēl smalkāk. It sevišķi savu prātu un emocijas.
Jūsu sniegums, kā lektorei man likās pārliecinošs un zinošs!

Zane Purmale

Emocionālas ēšanas kurss ir ideāls līdzeklis tiem, kuriem dod motivāciju izpratne par to, kā un kapēc es daru to, ko daru. Gita lieliski izskaidro cilvēku uzvedības modeļus un attiecības ar ēdienu. Šī bija pirmā reize, kad aptvēru to, ka mums katram ir ATTIECĪBAS ar ēdienu – veselīgas vai neveselīgas. Un šīs attiecības vistiešākajā mērā ietekmē mūsu veselību un pašsajūtu. Katram, kuram rūp sava veselība un kurš vēlas ikdienā justies labāk, būtu jādzird šis kurss. Tas tiešām stādā lieliski, jo pirmkārt maina tavu domāšanu, kas dabīgi pēc tam izmaina tavu uzvedību.

Dace

Gita prot lieliski iedrošināt, izskaidrot un dod cerību pat tad, kad liekas nekas vairs nestrādā! Atšķirībā no citiem, kas sola ātrus un 100%īgus rezultātus svara zaudēšanā, Gita godīgi izskaidro, ka tas nav ne ātrs, ne ļoti viegls process, bet pilnīgi noteikti paveicams. Tas vienkārši ir darbs ar savu domāšanu un ieradumiem. Un tas viennozīmīgi strādā!

Inuta Alksne

Divus gadus atpakaļ, izgāju Gitas Ignaces vadīto “Sugarfree” kursu, joprojām esmu brīva no saldumu atkarības, ar kuru iepriekš biju cīnījusies daudzus gadus un vienmēr zaudējusi. Bet Gitas profesionālajā vadībā un emocionāli patīkamajā gaisotnē, kurā nevienu nekaunina, bet, tieši pretēji- iedrošina un motivē, šo cīņu izcīnīju. Un ar paliekošiem un nemainīgiem rezultātiem. Ir paaugstinājies enerģijas daudzums, mazinājies nogurums, mazinājušās krasas garastāvokļa maiņas un būtiski uzlabojusies vispārējā pašsajūta.

Mudīte Mardoka

Uz šāda veida lekcijām es biju pirmo reizi, esmu gan bijusi pie kādiem dietalogiem konsultējusies par veselīgo uzturu, centusies ko pielietot, bet nekad tā šādi līdz galam. Šīs lekcijas man patika ar to, ka pasniedzēja tiešām ir ļoti zinoša un patīkami bija klausīties, pat uz specifiskiem jautājumiem ko uzdevu, vienmēr saņēmu atbildes ar praktiskiem pielietojumiem. Mans pirmais lielais uzrāviens pēc lekcijām, bija kad sāku dzirdēto pielietot praksē, piedomāt ko un kad es ēdu, pielietot mācītās metodes ikdienā, atrast savus nepareizos ēšanas ieradumu komplektiņus. Mājās pati gatavoju arī receptes un ieviesu jaunus produktus savā ēdienkartē, par kuriem nemaz iepriekš nebiju dzirdējusi. Pieradināju pie jaunajām ēdienkartes pārmaiņām arī savas kolēģes un mājiniekus, kuri pagaidām vēl nesūdzas. Lai uzturētu sevi veselīga dzīvesveida tonusā, tik un tā sapratu, ka ir biežāk jādzird un jābūt vidē starp cilvēkiem kuri arī rūpējas par savu veselību. Tā kā uz lekcijām gāju kopā ar kolēģi, ikdienā viena otru varam paskubināt un pavaktēt. Ieteiktu ikvienam dzirdēt šīs lekcijas no speciālistes, lai aiziet pašiem līdz smadzenēm, jo sapratu, ka atstāstīt kādam dzirdēto ir grūti un nepilnīgi.

Zane Logina

Bija ļoti, ļoti noderīgs kurss! Palīdzēja nostiprināt pārliecību, ka veselīgs uzturs nav “atsacīšanās un aizliegumi”, bet gan – tā ir parūpēšanās par to, lai es justos labāk!
Īpaši uzrunāja (un joprojām ikdienā izmantoju) apzināto ēšanu, izsalkuma skalu, rozīnes uzdevumu un vēl citus vingrinājumus, ko Gita mācīja kursā.
Patika, ka formāts bija vienkāršs (nevis daudz specifiskas terminoloģijas, kas nav saprotama), viegli uztverams un interesants. Nebija nekādu pārmetumu un rājienu.
Kopumā, man kurss ir palīdzējis:
– tikt vaļā no nepārtrauktās vēlmes pēc cukura,
– justies labāk un enerģiskāk,
– atvadīties no dažiem kg (jau pirmā mēneša laikā)
Liels paldies Gitai!
Viņai patiešām rūp savi klienti 🙂
Un ļoti rekomendēju kursu ikvienam, kuru nomoka vainas apziņa par pārāk lielo cukura patēriņu ikdienā 🙂

Kristiāna Kalniņa

“Caur šīm lekcijām beidzot saņēmu to motivāciju un apziņu rūpēties par sevi arī caur uzturu ko lietoju, kādas tas atstāj sekas manā ķermenī un vispār pat dvēselē. Ieraudzīt savus klupšanas akmeņus un nenosodīt sevi par to, bet censties radīt vidi un apstākļus, ieradumus, kā tos izmainīt. Metodes un paskaidrojums cēloņiem, ko lektore iedeva, bija tieši tas, kas man vajadzīgs. Pat nepamanīju kā laiks paskrēja lekcijās, jo tvēru katru vārdu. No sirds var redzēt, ka lektore mīl to ko dara un tā vienkāršā pieeja un augstais kompetences līmenis, šīs lekcijas viennozīmīgi padara zelta vērtībā.
Ne mirkli nejūtos, ka būtu izniekojusi savu laiku, ieteiktu to ikvienam, kas vismaz gribētu iemīlēt sevi vairāk un rūpēties. Tik vienu gan varu pateikt, ka ja iegūtās zināšanas nepielietos praksē tad arī šis iespējams būs tikai kartējās zināšanas, kas iegūtas, bet veselība un domāšana tā arī neizmainīta!”

Ainis Beņickis

Ļoti interesanti, un kas svarīgākais- ikdienā praktiski pielietojami padomi! Gan ļoti efektīvi, gan tieši tik vienkārši lai nebūtu slinkums izmantot katru dienu.
Bija interesanti uzzināt, cik viegli ir mainīt ieradumus, lai ēšana radītu enerģiju un labu sajūtu, tā vietā lai kā parasti pārēstos utt.
Paldies par noderīgajiem “trikiem”, svētku laikā īpaši noder!
Lai gan jau iepriekš nebiju saldumu un cukura fans, tik un tā daudz noderīgu padomu kā ar vienkāršiem paņēmieniem un neveltot tam lieku laiku, var panākt labāku pašsajūtu, iesaku!