Kurss “Tievē gudri”

  • Kursa garums 2h 34m 14s
  • Pēdējo reizi atjaunots 03/01/2022

Par kursu

Tu saņemsi detalizētu izskaidrojumu kam būtu jābūt tavā uzturā, lai veiksmīgi samazinātu svaru.

Apraksts

“Tievē gudri” kursā tu uzzināsi par mehānismiem, kas iesaistīti svara un apetītes regulācijā, kā arī, kā palīdzēt atjaunot vielmaiņu. Tu saņemsi detalizētu izskaidrojumu kam būtu jābūt tavā uzturā, lai veiksmīgi samazinātu svaru. Kā arī dažādus citus vērtīgus bonusus vienkāršākai ikdienas lietošanai: nedēļas ēdienkartes piemēru aizņemtam tievētājam, porcijas aprakstus, ēdienkaršu shēmas, un arī asins analīžu sarakstu un skaidrojumu, kas būtu jānodod katram, pirms tievē, lai pārliecinātos vai ar kādu produktu pastiprinātu lietošanu vai produktu izslēgšanu tu nenodari pāri savam ķermenim.

Kursu vada – Gita Ignace – sertificēta uztura speciāliste, RSU bakalaurs uztura speciālista kvalifikācijā, RSU maģistrs uzturzinātnē, auglības atpazīšanas metodes konsultants, kursa Sugarfree autore, LibidoUp kursa līdzautore. Pieredze zinātnē – pētījusi diētu ietekmi uz ķermeni, kā arī sievietes menopauzes periodā, 12it gadu pieredze konsultēšanā kā uztura speciālistam.

Ko Tu iemācīsies?

  • Tevi nevarēs apmānīt. Izpratne par svara un apetītes hormoniem, un tevi nevarēs piemānīt diētu biznesu pārstāvji.
  • Atjaunotu hormonu darbība. Zināsi, kā atjaunot hormonus, kas iesaistīti svara regulācijā.
  • Anti-JOJO effekts. Lielāka garantija, ka zaudētais svars neatgriezīsies.
  • Porcijas, nevis kalorijas. Tievē bez kaloriju skaitīšanas, porciju izpratne atvieglo ikdienu tievētājam
  • Uzskatāmi piemēri. Nedēļas ēdienkartes paraugs un ēdienreižu shēmas, kas palīdzēs viegli izplānot maltītes. Asins analīžu saraksts, kas būtu jānodod pirms tievē.
  • Vairāk enerģijas un veselības uzlabošana. Izrādās, ka dietas var pat sabojāt veselību un samazina enerģijas līmeni, bet šī kursa iznākumā, Tev būs vairāk enerģijas un tievēšana būs veselīga.

Kursa tēmas

7 Lekcijas2h 34m 14s

Ievads?

Ievada apraksts
Ievads2:01

Tievē gudri

Noslēgums

Par lektoru

0 (0 vērtējumi)

2 Kursi

276 studenti

54

Go to Top