Produkti

 • Ko šis kurss Tev dos, ko palīdzēs: 1. Tu iemācamies savas emocijas atdalīt no ēdiena 2. Samazināsi porciju lielumus 3. Tu iemācīsies ēst dēļ izsalkuma, ne dēļ emocijām 4. Tev sāts iestājas daudz ātrāk, tu mācēsi izbaudīt ēdienu labāk, līdz ar to tev pietiks ar mazākām porcijām 5. Apzināsies un saliksi pa plauktiņiem savus sapņus un mērķus, ko vēlies sasniegt ar veselīgu dzīvesveidu 6. Praktiski padomi, kas palīdzēs sakārtot tavu vidi, lai ikdienā mazāk iekļūtu dažādos slazdos.
 • Ja Tu vēl to neesi sapratis, vai izbaudījis uz savas ādas, tad gribētu pabrīdināt, ka iedzīvojušies ēšanas ieradumi un emocionālā ēšana nevar pāriet 21 dienā, tam vajadzīgs process, laiks un padziļināta izpratne. Līdz ar to, piedāvāju mainīt ēšanas paradumus un emocionālās ēšanas domāšanu, vai samazināt svaru vidē, kas atbalstīs Tevi, kur Tev sekos līdzi profesionāls cilvēks, ar medicīnas zināšanām un galvenais - profesionālo PIEREDZI, un, kas nav MLM (multi level marketing) kokteiļu pārdevējs. Atbalsta grupa sevī iekļauj:
  • Regulāras tikšanās Zoom,katru otro otrdienu, (lekcijas, praktiski vingrinājumi, dalīšanās par saviem klupšanas akmeņiem, padomiem). Sākums – 4. oktobris.
  • Saraksti īpaši izveidotā WhatsApp grupā, kur katrs atskaitās par savu ēdienkarti 1x nedēļā, arī par saviem nostaigātajiem soļiem un fiziskajām aktivitātēm. Kā arī atskaite dažkārt notiek pēc pārsteiguma principa, jebkurā brīdī es varu pateikt, ka tieši šodien konkrētam cilvēka jāatskaitās papildus. Par katru atskaiti Tu saņemsi no manis komentāru.
  • Iedrošinājumu un atbalstu grupas dalībnieku starpā un dalīšanos ar jaunām, interesantām un veselīgām receptēs;
  • Dalīšanos ar personīgām lietām, kas man palīdzēja mainīt ieradumus, kā arī pirmajos mēnešos sūtu paraugus, kāda varētu izskatīties dienas ēdienkarte.
  • Grupai ik pa laikam tiek piesaistīts arī sertificēts fizioterapeits, kurš māca kā pareizi stiprināt dziļos muskuļus, pareizi nūjot u.c.
  • Grupas klātienes tikšanās (apmēram 1x mēnesī), kur kopā draudzējamies, nūjojam, taisām piknikus ar konkrētu tēmu. Protams, šis pasākums nav obligāts, jo ir dalībnieki, kas dzīvo ārpus Latvijas.
  • Pirms dalības grupā, izzinu potenciālā dalībnieka veselības stāvokli (analīzes, izmeklējumi), līdz ar to, sekoju līdzi tam, vai tiek ievērota ēdienkarte pie konkrētās diagnozes.
  • Atbalsta grupas iekšienē top arī skaists projekts – “Atbalsta grupa ar misiju”, kas palīdz uz ieradumu maiņu skatīties tālāk, plašāk, jēgpilnāk; bet, kāds šis projekts, tas lai šobrīd paliek citu acīs noslēpums.
  • Ja grupas dalībnieki izrāda interesi, ir iespējams (par nelielu papildus maksu) noorganizēt 1x nedēļā vingrošanu visiem grupas dalībniekiem pie fizioterapeita.
  Mēs katrs esam ar savu temperamentu un citādā dzīves situācijā, līdz ar to, nedaudz ieskicēju tos cilvēkus, kuriem grupa neder, vai šobrīd nav īstais laiks šai grupai:
  • Tiem, kuri grib ātri samazināt svaru, daudz kilogramu, īsā laikā – tiem šī grupa nederēs, jo es esmu PAR veselīgu svara samazināšanu. Ātra svara samazināšanai ir īstermiņa efekts (šiem cilvēkiem ieteiktu noklausīties manus video kursus, kur tas tiek zinātniski pamatots). Grupā svars tiek samazināts arī tā, lai uzlabojas veselība, enerģija, ādas skaistums un viss pārējais.
  • Ja paralēli šai grupai plāno vēl četrus kursus (mācīties braukt ar mašīnu, mācīties franču valodu, utt.), tad arī varbūt pagaidām šī grupa nederēs, jo es aicinu veltīt gadu, iemācīties būtiskas lietas, kas mainīs Tavu dzīvi varbūt pat uztveri pret to, līdz ar to, tas prasa laiku un kapacitāti. Gribētu, lai tam nododies nopietni.
  • Nav brīnumdiētu, nav brīnumtabletīšu svara zaudēšanai un veselības uzlabošanai. Uztura speciālists NEVAR mainīt Tavus ieradumus Tavā vietā, bet, uztura speciālists un atbalsta grupa var būt brīnišķīga atbalsta sistēma, kas palīdzēs Tev, būs Tavi līdzgaitnieki.
  • Cilvēkiem, kas taisās nekļūdīties un nepaklupt. 
  • Ja Tev bail ieskatīties liekā svara aizberga apakšā, kur dažkārt slēpjas apēstas emocijas, dažādi aizsardzības mehānismi, jo liekais svars un aptaukošanās neveidojas tāpat vien, tam ir daudz šķautnaini iemesli, līdz ar to, jā, mēs skatāmies, kas tur zem ledus darās, daudz tiek runāts arī par dvēselisko dziedināšanu.
  • Ja gaidi, ka Tavā vietā izdomās Tavu ēdienkarti. Jā, es sūtīšu dažādus paraugus, un man ir lieliska porciju sistēma, pēc kā vadīties, kā arī varēsi špikot idejas no savas grupas dalībniekiem; bet Tev pašam būs jāmācās kā uzbūvēt savu ēdienkarti un jāiegūst zināšanas par to.
  Priekšnosacījumi, lai iestātos grupā:
  • Tu esi bijis pie manis uz privātu konsultāciju, kuras laikā vai konsultējoties pirms, tiek ieteikti arī asins/urīna analīžu rādītāji, ko ieteicams nodot, vai ieteiktas citas izmeklēšanas pie konkrētiem speciālistiem.
  • Jāiegādājas video kursi: “Emocionālā ēšana vai Veselīgs dzīvesveids sākas galvā”, un “Tievē gudri”, šajos kursos ir pamatinformācija, ar ko strādāsim grupā, kursi tiek izmantoti kā mācību grāmatas. Ieteiktu noklausīties pirms Atbalsta grupas sākuma, bet, tos var noklausīties arī pirmajos divos mēnešos, kad esi uzsācis dalību Atbalsta grupā.
  • Iespēja iegādāties Apņemšanās paku (abi kursi + attālinātā konsultācija). Visi kursi iegādājami – www.getwell.lv
  Atbalsta grupas ilgums: viens gads, pirmā tikšanās 4. oktobris. Tikšanās notiks Zoom, katru otro otrdienu, plkst. 18.30. Atbalsta grupas ikmēneša maksa: 35eiro. Pieteikties: getwell@getwell.lv.
 • Ko šis kurss Tev dos, ko palīdzēs:
  1. Tevi nevarēs apmānīt. Izpratne par svara un apetītes hormoniem, un tevi nevarēs piemānīt diētu biznesu pārstāvji
  2. Atjaunotu hormonu darbība. Zināsi, kā atjaunot hormonus, kas iesaistīti svara regulācijā.
  3. Anti-JOJO effekts. Lielāka garantija, ka zaudētais svars neatgriezīsies.
  4. Porcijas, nevis kalorijas. Tievē bez kaloriju skaitīšanas, porciju izpratne atvieglo ikdienu tievētājam
  5. Uzskatāmi piemēri. Nedēļas ēdienkartes paraugs un ēdienreižu shēmas, kas palīdzēs viegli izplānot maltītes. Asins analīžu saraksts, kas būtu jānodod pirms tievē.
  6. Vairāk enerģijas un veselības uzlabošana. Izrādās, ka dietas var pat sabojāt veselību un samazina enerģijas līmeni, bet šī kursa iznākumā, Tev būs vairāk enerģijas un tievēšana būs veselīga
 • Privāta konsultācija norunātā laikā attālinātā režīmā.
 • Izpārdošana!

  2 vienā

  82
  Abi kursi "Emocionālā ēšana" un "Tievē gudri" vienā pirkumā ar atlaidi! “Tievē gudri” kursā tu uzzināsi par mehānismiem, kas iesaistīti svara un apetītes regulācijā, kā arī, kā palīdzēt atjaunot vielmaiņu. Tu saņemsi detalizētu izskaidrojumu kam būtu jābūt tavā uzturā, lai veiksmīgi samazinātu svaru. Kā arī dažādus citus vērtīgus bonusus vienkāršākai ikdienas lietošanai: nedēļas ēdienkartes piemēru aizņemtam tievētājam, porcijas aprakstus, ēdienkaršu shēmas, un arī asins analīžu sarakstu un skaidrojumu, kas būtu jānodod katram, pirms tievē, lai pārliecinātos vai ar kādu produktu pastiprinātu lietošanu vai produktu izslēgšanu tu nenodari pāri savam ķermenim. Emocionālā ēšana ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēkam nesanāk ievērot veselīgu dzīvesveidu ilgtermiņā. Ēdiens ir viens no vienkāršākajiem emociju aizlāpītājiem. Cilvēki mūsdienās apēd stresu, nogurumu, garlaicību un daudzas citas emocijas. Kā veidojas šādi “ielāpi” un kā ēšanu atdalīt no savām emocijām, tās pareizā veidā apmierinot – par to šajā kursā. Kursus vada - Gita Ignace - sertificēta uztura speciāliste, RSU bakalaurs uztura speciālista kvalifikācijā, RSU maģistrs uzturzinātnē, auglības atpazīšanas metodes konsultants, kursa Sugarfree autore, LibidoUp kursa līdzautore, pieredze zinātnē - pētījusi diētu ietekmi uz ķermeni, kā arī sievietes menopauzes periodā, 12it gadu pieredze konsultēšanā kā uztura speciālistam.
 • 42 idejas veselīgām maltītēm brokastīm, pusdienām, vakariņām. Piemērotas gan cilvēkam, kurš vēlas samazināt svaru, gan viegli savienojamas ar ģimenes ēdienkarti. Tievē un reizē uzlabo savas ģimenes ēdienkarti. Atsevišķi katrai maltītei norādīts cik lielai jābūt porcijai, cilvēkam kurš vēlas samazināt svaru, bet, tas noraksturots ļoti sadzīviskās mērvienībās, lai Tev lieki nav jātērē laiks sverot vai skaitot kalorijas. Šajā ideju virtuālajā grāmatā ir arī porciju apraksti, un saraksts ar produktiem, ko iesaku ēst, lai ēdienkarte paliktu sabalansēta, un, šajā tievēšanas procesā, Tu nenodarītu pāri sev. Ja vēl Tavā rīcībā nav video kursi, tad noteikti ieteiktu tos iegādāt, lai izprastu vairāk kā sakārtot attiecības ar ēdienu un, aplūkotu zinātnisku informāciju par svara samazināšanu, lai Tu neiekļūtu nezinātniskos tievēšanas mārketinga tīklos.
 • Izpārdošana!

  Apņemšanās paka

  110
  Ja tev apnicis, ka vienmēr tievēšana un labās apņemšanās beidzas ar izgāšanos un noraušanos, tu it kā ievēro diētu, pat notievē, bet tad svars nemanāmi atnāk atpakaļ. Lūdzu neāksties ar savu ķermeni un uzticies profesionāļiem. Iemācies pats izprast tievēšanas fizioloģiskos un arī psioloģiskos mehānismums, lai vairs tevi nevarētu piemānīt diētu biznesa pārstāvji. Piedāvāju jaunā gada apņemšanos paku, tai skaitā arī tikšanos ar mani, un iespēju pieteikties atbalsta grupai, kura ietver sevī regulāras tikšanās online un WhatApp atskaites.
 • Šajā lekcijā uzzināsi:

  • Praktiskus padomus kā ieinteresēt bērnu veselīgam dzīvesveidam un ieviest to ģimenē viegli un nesāpīgi.
  • Uztura psiholoģijas pamatus, kā bērnam izveidot veselīgas attiecības ar ēdienu.
  • Kādēļ dažiem bērniem nepatīk dārzeņi?
  • Kā veidojas uztura ieradumi bērna galvā?
  • Uztura robežas cauri vecuma posmiem.
  • Par cukura atkarību un citām ēšanas atkarībām un traucējumiem.
  • Bērna uztura ABC.

  Norises vieta un laiks: ZOOM platforma, 03.11.2022. plkst. 18.00-20.00

  Lekciju vadīs Gita Ignace – sertificēta uztura speciāliste ar vairāk kā 13 gadu pieredzi gan dažādu nodarbību vadīšanā, gan individuālā konsultēšanā, auglības atpazīšanas metodes konsultants.

  Gita ir arī pasniedzēja, māca bērna ēdināšanu jaunajiem sociālajiem darbiniekiem un auklēm.

  Gita pati audzina divas meitas un savās lekcijās iekļauj arī piemērus, kas strādā vai nestrādā viņas ģimenē.

  Prakstiska informācija: saite uz ZOOM platformu tiks nosūtīta lekcijas dienā, tiem dalībniekiem, kuri būs veikuši lekcijas rēķina apmaksu. Lūdzu izvērtē vai šajā laikā varēsi apmeklēt lekciju, jo nauda par apmaksātu pakalpojumu netiks atgriezta. Cienot dalībnieku privātumu, lekcija netiks ierakstīta.

  Pieteikšanās - apmaksājot rēķinu.

  Ja rodas jautājumi, rakstiet: getwell@getwell.lv

 • Šajā lekcijā uzzināsi:

  • Kas būtu jāzina katrai sievietei, lai labāk izprastu un pieņemtu sevi.
  • Kādēļ sieviete ir tik mainīga?
  • Kā sagatavoties menopauzei?
  • Kā samazināt PMS un būt harmoniskākai ar sevi?
  • Uzturs/hormoni/libido/stress – šīs četrotnes kopīgie mehānismi.
  • Kā sakārtot ēdienkarti atbilstoši sievietes cikliskumam, atbilstoši sievietes pārejas periodiem?
  • Uztura triki, kā attālināt grumbas, uzlabot ādas stāvokli.
  • Kurus produktus jāiekļauj uzturā, lai sakārtotu savus hormonus, un kādi nebūtu vēlami.
  • Ieskats auglības atpazīšanas metodei.

  Norises vieta un laiks: ZOOM platforma, 06.10.2022. plkst. 18.00-20.00

  Vebināru vadīs Gita Ignace – sertificēta uztura speciāliste ar vairāk kā 13 gadu pieredzi gan dažādu nodarbību vadīšanā, gan individuālā konsultēšanā, auglības atpazīšanas metodes konsultants.

  Gita ir darbojusies zinātnē un ir starptautiskas publikācijas pētījumos par fitoestrogēnu lietošanu sievietes uzturā.

  Prakstiska informācija: saite uz ZOOM platformu tiks nosūtīta lekcijas dienā, tiem dalībniekiem, kuri būs veikuši lekcijas rēķina apmaksu. Lūdzu izvērtē vai šajā laikā varēsi apmeklēt lekciju, jo nauda par apmaksātu pakalpojumu netiks atgriezta. Cienot dalībnieku privātumu, lekcija netiks ierakstīta.

  Pieteikšanās - apmaksājot rēķinu.

  Ja rodas jautājumi, rakstiet: getwell@getwell.lv

 • Izpārdošana!
  Tuvojoties vasaras sezonai, pavasarī daudzi sarosās svara samazināšanai, iedrošinu to šoreiz darīt gudri, uzzini informāciju no ārstniecības personas, sertificētas uztura speciālistes, uztura zinātnieces, par šo aktuālo tēmu. Kā arī iegūsti idejas maltītēm, kas būs ne tikai veselīga svara samazināšanai, bet ļoti veiksmīgi apvienojamas ar visu ģimeni. Maltītes ir viegli pagatavojamas, un tievētāja porcijas saliktas tā, lai ietaupītu Tavu laiku, porcijas nav jāsver, jāskaita kcal, tās noraksturotas sadzīviskās mērvienībās. Pavasara komplekts = Divi kursi (Tievē gudri un Emocionālā ēšana) un 42 ideju maltītes tikai pa 72 eiro. Katra komplekta produktu iespējams iegādāties arī atsevišķi.

Go to Top